Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası https://www.guleryuzlusilver.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.


Guleryuzlusilver olarak https://www.guleryuzlusilver.com sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Sipariş verirken girmiş olduğunuz kart bilgisi sitemizde kayıt olmadan direk olarak PAYTR ödeme hizmetlerine iletilmektedir.

Sipariş verirken girmiş olduğunuz ad soyad, adres, kimlik no, telefon numarası gibi kişisel verileriniz kargonuzun size sağlıklı şekilde ulaşabilmesi için kargo şirketiyle paylaşılmaktadır. Kargo şirketi olarak Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıyız.


Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.


Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası http://www.guleryuzlusilver.com tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası” sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.


http://www.guleryuzlusilver.com web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir. Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.